6.kolo Program rozvoje venkova vyhlášen!

program-rozvoje-venkova
 

Příjem žádostí bude probíhat prostřednictvím Portálu farmáře od 4. dubna 2017 do 24. dubna 2017 – nutno projekty připravit na zdárné podání již nyní!
Jaké dotační opatření byly vyhlášeny?

Celkem 13 opatření, především:

Zahájení činnosti mladých zemědělců – podpora 1.200.000 Kč (45.000 EUR) pro zemědělce mladší 41 let, kteří nehospodaří déle, než 24 měsíců (k datu podání žádosti duben 2018)

Na co lze čerpat?

Na pořízení mobilních zemědělských strojů, investice do zpracování vlastní produkce a uvádění na trh, výstavbu nebo rekonstrukci zemědělských staveb, nosných konstrukcí, nákup zemědělských nemovitostí, půdy, zemědělských zvířat, krmiv, hnojiv a dalších. Díky tomuto opatření se daří mladým začínajícím zemědělcům velmi rychle nastartovat efektivní hospodaření.

Nabízíme našim klientům kompletní dotační servis od úvodní konzultace, výpočtu preferenčních bodů, přes vypracování žádosti o dotaci, podporu při výběru dodavatele, změnových hlášení, až po připsání dotace na váš účet.

Chcete-li se dozvědět o možnostech podpory pro Vás s využitím dotačních prostředků neváhejte nás kontaktovat. Pro úvodní kontakt preferujeme e-mail obchod@gomselmash.eu s krátkou informací o tom, co byste chtěli s využitím dotačních prostředků realizovat, jaká je současná situace ve Vašem hospodaření a Vaše telefonní číslo, připravíme se přímo na Váš projekt, promyslíme, který z dotačních projektů by byl pro Vás nejvhodnější a zavoláme Vám zpět.